نتایج جستجو برای عبارت :

داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم چی میشه؟

دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. admin; دانلود ... شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین ... زبان کتاب : فارسی.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتابwww.takbook.com › 223865-audio-ebook › دانلود-کت...۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی ش
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلودفایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر عل
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
«زندگی در پیش رو» عنوان کتابی از رومن گاری است که امشب تمامش کردم. سراسر داستان سیاهی است و بدبختی؛ اما درست مانند چهره ی رزا خانم که بزک می کند، بزک شده است تا بتوان بدبختی را تحمل کرد. رومانتیک ترین قسمت داستان همین بزک کردن و عطر پاشیدن روی بدبختی است. زندگی همین است. با قسمت هایی از کتاب حتی می توان خندید و بدبختی آن لحظاتی برجسته می شود که خوش بختی نسبی ای در داستان وجود داشته باشد: مثل برخورد با دو کودک نادین خانم یا تعریف های مومو از زندگ
دانلود شوهر آهو خانم نوشته علی محمد افغانی

دانلود فایل

شوهر آهو خانم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › شوهر_آهو_خانمشوهر آهو خانم نخستین رمانِ علی‌محمد افغانی است. این رمان با استقبال بی‌نظیری در بازار کتاب ایران روبه‌رو شد. انتشار این رمان حجیم در سال ۱۳۴۰ حادثه‌ای مهم در بازار ...نوع رسانه‏: ‏کتاب    موضوع‏: ‏رماننویسنده‏: ‏علی‌محمد افغانی    تاریخ نشر‏: ‏۱۳۴۰
دانلود دانلود کتاب شوهر آهو خانم | نوش
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
یکی از سنتهای خانه ما ، بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی است
این داستان گویی راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان. لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
مثلا اگر فرزند خانه از تاریکی می‌ترسد شب در داستان آقای علوی زهره به یک کمکان تاریک میرود و میترسد بعد چراغ  روشن میشود و معلوم میشود هیچ چیز ترسناکی وجود نداشت .
من زیاد اهل داستان دنباله دار نیستم. بیشتر طرفدار داستان کوتاه هستم. در مورد داستان های دنباله دار صاحب نظر نیستم ولی نظر و برداشت شخصی خودم رو میگم؛ داستان شما سبک روایت گونه داره و از باب روان بودن بد نیست هر چند یک مقداری باید روی توصیفات ظاهری یا تیپیک شخصیت ها و فضای وقوع داستان بیشتر کار بشه ولی در کل به نظر من باید یک مقدار از جزییات غیر لازم و غیر ضروری داستان تون کم کنید و به جاش توی هر قسمت از داستان یک جوری خواننده تون رو مجذوب و کن
از آن دست سریالهای شبکه ی نمایش خانگی که داستان جذابش نمیگذارد منتظر قسمت بعدی اش نباشی. قسمت اولش را همان اول دیدم و بعد متوقف شدم. دیشب پنج قسمت رو پشت سر هم دیدم. چقدر دوست داشتنی اند شخصیتهای داستان‌. چقدر کاظی رو دوست دارم با آن به قول خودش زر زر هایش. چقدر نوید برایم مبهم است. چقدر دانیال جنتلمن است و چقدر گیسو مهربان است با همه. خنده های رها هم دلبر است. چشمهایش مخصوصا. دیشب یاد سریال لاست افتادم. کرگدن هم مانند آن سریال در پی اتفاقی که در
ای دلا دل بزومه شه دل ره نارمه لیلا خانم
ای عمارت دکشیمها منزل ره نارمه لیلادخانم
عمارت دکشیما چوی خلیلی لیلا خانم
همه در وطن و من در غریبی لیلا خانم 

ای عزیزم ناله نکن ناله نکن لیلا خانم
منه بسوته دل ره پاره نکن لیلا خانم
منه بسوته دل گلاب شیشه لیلا خانم
گلاب شیشه ره ته ضایع نکن لیلا خانم

هی های برو های نشو بهار بلبل لیلا خانم
ته وسه خونما منزل به منزل لیلا خانم
سنتهای خانه ما
بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی
راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان
لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
یک خانم برای طرح مشکلش به کلیسا رفت. او با کشیش ملاقات کرد و برایش گفت: من دو طوطی ماده دارم که فوق العاده زیبا هستند. اما
متاسفانه فقط یک جمله بلدند که بگویند:(( ما دو تا فاحشه هستیم. میای با هم خوش بگذرونیم؟ )) این موضوع برای من واقعا دردسر شده و آبروی
من را به خطر انداخته است. از شما کمک می خواهم. من را راهنمایی کنید که چگونه آنها را اصلاح کنم؟
کشیش که از حرف های خانم خیلی جا خورده بود گفت: این واقعا جای تاسف دارد که طوطی های شما فقط چنین عبارتی را
آقایون و خانم ها
انیمیشن frozen 2 رو دیدم و واقعا چسبید . داستان پخته تر . شخصیت های پخته تر . شوخی های باحال و از نظر کیفی هم، با اینکه قسمت اول خیلی خوب بود ولی قسمت دوم بازهم بهتر شده بود . درکل جزو بهترین هاست بنظرم و حتما ببینیدش . اولاف معرکه‌س :))

فیلم jexi که درواقع ژانر کمدی داره . داستان جوونی به اسم فیل که نمیتونه از گوشی موبایلش جداشه . شاید در نگاه اول موضوع کلیشه و مزخرفی باشه ولی نگاهش نسبت به این قضیه جالبه و میتونه به فکر فرو ببرتتون . لح
سریال کره ای Miss Leeبا بازی هیری عضو گروه Girl’s Day
نام ها: خانم لیمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvNژانر: #کمدی | #درام | #اداریتاریخ پخش: 3 مهر 1398  – Sep 25, 2019قسمت ها: 16روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه هامدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته جایگزین #وقتی_شیطان_نامت_را_فرا_میخواندبازیگران:Hyeri – Kim Sang Kyung
خلاصه داستان: لی سان سیم (Hyeri) یک کارمند وظیفه شناس و تواناست که تا حد امکان به تمامی کارمندان کمک رسانی میکند اما در قبال زحماتی که میکشد احترامی که باید به او گ
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمی‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی می‌رود.او نمی‌دانست که راندن خوش می‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام می‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند
توی اینستاگرام بودم که کلید  explore رو همین جوری زدم یکی از مطالبی که اومد و حتما هم تصادفی هست! عکسی بود از صفحه ی خانم مسیح علی نژاد با این سوال بالا!گفتم بهتره از خود آقای فردوسی بپرسیم که نظرشون چیه، گشتم و مطالبی پیدا کردم که پای عکس صفحه ی خانم علی نژاد کامنت بذارم که دیدم مسدود شده ام!یادم نمی یاد کی به صفحه ی ایشون سر زدم و چی گفتم ولی همین رو مطمئنم که همیشه سعی ام این بوده که مودبانه صحبت کنم ولی ظاهرا این خانم پر مدعا تحمل حرفای مودبانه
خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟

به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟

کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، عکس زن ها را در تابل
دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت"پنجم"
کارگردان: مجید صالحی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 60 دقیقه | کیفیت: WEB-DLمحصول ایران | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمیخلاصه داستان:داستان زندگی خنجری (احمد مهرانفر) و زهره (هادی کاظمی) در سریال شاهگوش را پس از ۴ سال دنبال می‌کند. پس از ۱۵۱۲ روز کارتن‌خوابی و فرار خنجری از کلانتری ۱۰۰ ملت، شانس به او رو میکند؛ هم با یک خانم متم
نظافتچی خانم مجرب با آشنا به کارهای منازل در شهرتهران می باشد.
شرکت نظافتی آرمان نظافت پاکان برای ارائه خدمات نظافتی برای آسان ترشدن کارهای شماعزیزان تلاش می کند.

نظافتچی خانم برای چه کارهای از نظافت منازل اعزام می شود؟
نیروهای خانم شرکت نظافتی برای کارهای سبک نظافتی منازل  مانند : تی کشی پذیرایی ، جارو زدن ، گردگیری وسایل منازل و خود خانه می باشد و قسمت کارهای آشپزخانه نیز از کارهای مهم نظافتچی خانم می باشد . ولی در بسیاری از خانه ها که
داستان Toaru Kagaku no Railgun
داستان در شهر دانشگاهی و مدرسه ای آکادمی سیتی رخ میدهد و حدود۸۰ درصد از جمعیت آن را دانش آموزان تشکیل میدهند که به منظور توسعه قدرتهای فیزیکی و فناوری های پیشرفته در حال تحصیل هستند. "میساکا میکوتو" یکی از اسپرهای رده ۵ هست که...
ژانر : اکشن، علمی تخیلی، قدرت ماورایی
زبان : ژاپنی
عنوان انگلیسی : A Certain Scientific Railgun
عنوان دوم : Toaru Kagaku no Choudenjihou
رده سنی:+17زمان هر قسمت : 24 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 2009-وضعیت :فصل اول : 2009 : 24 قسم
بسم الله الرحمن الرحیم 
این قسمت تولد یک عدد دختر حساس و کوچولو:))) 
داستان از این قراره که امروز یه وروجک پا به این دنیا گذاشته که القضا
به شدت ناز و مامانی(همون لوس خودمون)
الان بیاد :))) 
ببینه بهش گفتم لوووس:))) 
خدا خودش مراقب منه:)

خب خب محیا خانم امروز یه آرزو کن و‌از اقا امام حسین ع بطلب 
خوش شانس خانم امسال تولدت با تولد اقا یکی شده 
بازم تولدت مبارک 
مارو هم دعا کن:)
راستی اینو هم ببین:))
دریافتحجم: 29 مگابایت 
داستان Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban
نسخه جدید از فصل اول انیمه که هر قسمت آن در حدود یک ساعت است و هر دو قسمت از فصل اول در یک قسمت باز پخش شده ...
ژانر : درام، فانتزی، روانشناختی، هیجانی
رده سنی:+17
زبان انیمه : ژاپنی
تعداد قسمت ها: 13زمان هر قسمت : 52 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 2020-وضعیت Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban : پایان پخشروز پخش : چهارشنبه ها
جهت آگاهی از بروزرسانی جدیدترین های پخش شده و زیرنویس ها، عضو کانال تلگرام شو
داستان کامل قسمت ۸۱ سریال ترکی استانبول ظالم
قسمت 81 سریال ترکی استانبول ظالم داستان کامل + خلاصه داستان

سریال ترکی استانبول ظالم یکی از سریال های محبوب و پر طرفدار است که داستان اپیزود های مختلف آن را روی وبگاه قرار می دهیم. امروز هم نوبت اپیزود هشتاد و یکم این مجموعه است

بغض های جمیله به چه خاطر بود؟ در قسمت 81 استانبول ظالم
عضلات بدنش به شدت درد گرفته و می‌لرزند.
جمره که بغض کرده به آگاه می‌گوید چشم های ندیم جور دیگری نگاه می‌کنند. آگاه
ماساژ در منزلماساژ آقایان - ماساژ بانوانماسور خانم - ماساژور خانمانجام کلیه خدمات ماساژ در شمال و غرب تهران
✅ خدمات ماساژ توسط ماساژور خانم در تهران✅ ماساژور خانم در منزل - ماساژور خانم در محل کار✅ ماسور خانم در شمال تهران - ماسور خانم در غرب تهران✅ ارائه کلیه خدمات ماساژ در منزل و محل کار شما فقط با یک تماس✅ ارائه دهنده تمام سبک های ماساژ توسط ماساژور های خانم با تجربه✅ ماساژ ریلکسی ✅ ماساژ فول ریلکسی ✅ ماساژ سوئدی ✅ ماساژ تایلندی ✅ ما
خلاصه داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم
فضیلت خانم زنی است که کل عمرش ارزو داشته که ثروتمند شود و همه چیز داشته باشد که تا به حال اینطور نشده است.
برای رسیدن به ثروت زیاد و رسیدن به آرزوی دیرینه اش دخترانش را وسیله ای برای رسیدن به خواسته اش می کند و سعی دارد که به واسطه دخترانش به پول برسد. تلافی خشم و نفرت اش را نسبت به زندگی، و حساب کتاب خود را با گذشته اش، و وقوع آرزوهایش را به وسیله ی دخترانش و سوء استفاده از کاخ نشینان خانواده ی ثروتمند به ا
گیم اف ترونز فصل 1 قسمت 2 از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
سریال بازی تاج وتخت فصل 1 قسمت2 دوبله به فارسی HD
دانلود زمان دوم سریال گیم اف ترونز دانلود زمان دوم سریال گیم اف ترونز دانلود سریال گیم اف ترونز زمان 2 دانلود زمان دوم سریال بازی کلاه و تخت Game Of Thrones Season 2 دانلود سریال Roswell New Mexico زمان 1 بخش 12 همه . ▶ 48 32 Jul 29 2018 به همه کیفیت داستان هفت خانواده اشرافی به هدف حاکمیت بر کشور داستان ای وستروس سر کیفیت ستیز به داستان از جایی آغاز می شود که.
ادامه مط
امروز یه جمجمه و چند تا تیکه استخون از تخت جمشید فرستاده بودن واسه استادم که سن و جنسش رو تشخیص بده.کار استاد من این نیست و اصولا یه آنتروپولوژیست باید نظر میداد اما خب از دیدگاه آناتومی هم میشد به نتیجه رسید.
من قبلش دو تا مقاله خونده بودم و تا جمجمه رو دیدم تشخیص دادم که مربوط به یه خانم هست. اما تشخیص سنش از عهده ی من خارج بود. دیگه استاد دونه به دونه نشانه ها رو بررسی کرد و در نهایت فهمیدیم  یه زن بیست و چند ساله بوده.
تو قسمت پشتی سرش جای دو ت
خانمی شوهرش را به مطب دکتر برد. بعد از معاینه، دکتر، خانم را به طرفی برد و گفت: اگر شما این کارها را انجام ندهید، به طور حتم شوهرتان خواهد مرد. اول هر صبح، برایش یک صبحانه ی مقوی درست کنید و با روحیه ی خوب او را به سرکار بفرستید. دوم اینکه هنگام ناهار، غذای مغذی و گرم درست کنید و قبل از اینکه به سرکار برود او را در یک محیط خوب مورد توجه قرار بدهید. سوم اینکه برای شام، یک غذای خوب و مخصوص درست کنید و او در کارهای خانه کمک نکند. در خانه، شوهر از همسرش
قسمت 18 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هجدهم + لینک دانلود

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
قسمت 17 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هفدهم + لینک دانلود

گاندو

قسمت 18 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هجدهم + لینک دانلود

گاندو

صد متر جلو تر یه خانمى کنار خیابون ایستاده بود. راننده ى تاکسى بوق زد و خانم رو سوار کرد. چند ثانیه گذشت... راننده تاکسى: چقدر رنگِ رژتون قشنگه!! خانم مسافر: ممنون. راننده تاکسى: لباتون رو برجسته کرده! خانم مسافر سایه بون جلوىِ صندلى راننده رو داد پایینُ لباشو رو به آینه غنچه کرد. خانم مسافر: واقعاً؟؟! راننده تاکسى خندید با دستِ راست دستِ چپِ خانم مسافر رو گرفتُ نگاه کرد. راننده تاکسى: با رنگِ لاکتون سِت کردین؟! واقعاً که با سلیقه این تبریک میگم! خ
داستان Listeners
در دنیایی که مفهوم موسیقی در آن وجود ندارد، داستان از زمانی آغاز میشود که پسری با دختری اسرار آمیز به نام "میو" آشنا می شود. دختری که یک رابط ورودی موسیقی در بدنش قرار دارد. این دو نفر با تاریخ موسیقی راک آشنا میشوند و به سفری فراموش نشدنی می روند...
ژانر : علمی تخیلی، موزیک
رده سنی:+13
تعداد قسمت ها: 12زمان هر قسمت : 23 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : بهار 2020-وضعیت : در حال پخشروز پخش Listeners : شنبه ها
 تعداد قسمت های سریال تلخ و شیرین ، اخر قسمت سریال ترکی تلخ و شیرین کی هست ، تلخ و شیرین چند فصل است ، اخر سریال ترکی تلخ و شیرین چی میشه ، سریال تلخ و شیرین چند قسمت است
سریال ترکی تلخ و شیرین چند قسمت است 
حیات و مراد در سریال تلخ و شیرین و داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریل ترکی با نام Hayat Bazen  محصول شال 2016 ترکیه است ...دانلود قسمت آخر سریال ترکی تلخ و شیرین با دوبله فارسی
ادامه مطلب
پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است. 
خانم معلم رو به شاگردهای کلاس اول گفت: بچه‌ها، حالا هر کس باید آخرین صحنه‌ای رو که دیروز یا دیشب تو منزلشون دیدن نقاشی کنه. زود باشین بچه‌های خوب. نیم ساعت بعد خانوم مشغول نمره دادن به نقاشی‌ها شد، بعضی از بچه‌ها خانواده‌شان را مشغول تماشای تلویزیون کشیدند، چند نفری میز شام را کشیدند و... تا اینکه خانم با تعجب به نقاشی یکی از بچه‌ها خیره شد و پرسید: ببینم کوچولو، تو مطمئنی این صحنه رو توی خونه تون دیدی؟ و کودک شش ساله قسم خورد که دیده، خانو
داستانی که در این وبلاگ با شما به اشتراک خواهم گذاشت. داستان سرگذشت یک معلم سپاه دانشی در اواخر حکومت پهلوی هست.
داستان به پایان نرسیده و به مرور کامل می شود.
پس شاید به بعد از انقلاب هم کشیده شود.
داستان به زبان فارسی روایت شده ولی گفتگوی میان اشخاص، گیلکی است. 
در شیوه نوشتار گفتگوها به گیلکی به اصول نگارش بر مبنای حروف عربی که در فارسی نیز رعایت می شود پایبند مانده ام.
اگر پرسشی درباره شیوه نگارش در این داستان دارید با کمال میل پاسخگو هستم.
هرباریک تکه یخ را روی پیشانی اوبگذاریدتاتبش فروکش کند.حامد گفت خوب میشه؟خانم دکترنگاهی به بیمارانداخت و گفت اون رشته کوه ها که روی مانیتورمیبینی اگرتبدیل به یک خط صاف شدن میتونی اعضای بدنش رابفروشی و خرج خریدپوشک بچه خودبکنی.
حامدگفت یعنی امیدی نیست ازکمابیرون نمیاد.خانم دکتر گفت زیادقرص خواب خورده بعیدمیدانم ازکمابیرون بیادبایدکلی دعا پشت سرش باشه تاازدنیانره اگرنفرین پشت سرش باشه برنمیگرده.
حامدگفت کشتی منوچقدرمنوبازی میدی این حرف
خدایا پنج شنبه ها را از من نگیر.خانم کاف را از من نگیر.این کتابِ هر روز تازه تر از دیروز را از من نگیر.که اگر به محال بگیری،دنیا که سهل است،خود مرا از من گرفته ای.
+اگر هر کس یا خودش یک خانم کاف بود یا یک خانم کاف داشت او هزاران سال پیش بازگشته بود.شک ندارم!
پاییز فصل آخر سال است_نویسنده نسیم مرعشی_ برنده جایزه ی ادیی جلال آل احمد
داستان خوبیه، از این جهت که زندگی ایرانی ها رو خصوصا زندگی کسانی که مدام با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند و در این حین عاشق میشن و در دریایی از خیالات شروع می کنند به بالا و پایین رفتن... از وسطای کتاب عبور کردم، اگر دقیق تر بخوام بگم میشه صفحه ی ۱۳۶...
شخصیت های اصلی : شبانه، لیلا، ماهان و مادرش و... داستان همواره از زبان شخصیت خانم گفته میشه راستش اینقدر پیچیده میشه گاهی آد
دانلود قسمت هشتم سریال سال های دور از خانه با کیفیت عالی ۱۰۸۰p Full HD
قسمت هشتم ۸ سریال سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی
به همراه پشت صحنه جذاب
کارگردان: مجید صالحی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: ۱۳۹۷ | تاریخ انتشار: سال ۱۳۹۸
تعداد قسمت ها: ۱۵ اپیزود | مدت زمان هر قسمت: ۶۰ دقیقه | کیفیت: WEB-DL
محصول ایران | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی
خلاصه داستان:
خانم فرنگیس فردوسی‌پور، فرزند عادل فردوسی‌پور! آیا وکیلم که… به نظر می‌ر
امروز به دعوت الهه رفتم به حلقه‌ی داستان شهرستان ادب. داستان الهه و دو نفر دیگر را گوش دادم. یاد کانون پرورش فکری افتادم که چقدر با خانم بابایی شعر و داستان می‌خواندیم و کیف می‌کردیم. خب کمی از آن فضا فاصله گرفته بودم. اینجا مجید قیصری حضور دارد و درباره‌ی داستانها نظر می‌دهد. جلسه‌ی خوبی است. رایگان است و در مرکز شهر قرار دارد. دوست دارم باز هم بروم. از همه‌ی سنین به جلسه می‌آیند. یکی از کسانی که داستان خواند نوجوانی بود که داستانش بسیار م
داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم
سریال فضیلت خانم و دخترانش fazilet Hanim ve Kizlari یکی از سریال های پربیننده 2017 کشور ترکیه و استار تی وی است که داستانی درام و عاشقانه دارد.
فضیلت خانم زنی میانسال است که دو دختر به نام خزان و اجه می باشد که هر کدام از این دخترها در زندگی خود دچار فراز و نشیب زیادی می شوند و فضیلت قصد دارد که اوضاع را بهبود بخشد. دختران او پس از اتفاقاتی سر از منزل اگه من ها در می آورند. عشق اجه و یاسین هم در اواسط سریال به بن بست می خورد و ا

سلام و عرض ادب و احترام
احتراما به استحضار می رساند اولین جلسه شورای مرکزی طرح حمایتی ( بهداشتی و درمانی) مهررخشان روز شنبه مورخه۹۸/۱۲/۳باحضوراعضای بزرگواران شورا برگزارگردیدحاضرین در جلسهخانم دکترگودرزیخانم صمیمیخانم عربخانم تفرشیخانم دهقانیوآقای فدائی
مسئولیت هماهنگی و سازماندهی این شورا برعهده خانم دکترگودرزی می باشد.
شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی. پسرک، در حالی‌که پاهای برهنه‌اش را روی برف جابه‌جا می‌کرد تا شاید سرمای برف‌های کف پیاده‌رو کم‌تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه سرد فروشگاه و به داخل نگاه می‌کرد. در نگاهش چیزی موج می‌زد، انگاری که با نگاهش، نداشته‌هایش را از خدا طلب می‌کرد. خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود، انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند دقیقه بعد در حالی‌ که یک جفت کفش در
چند سالیست که سریال های ترکیه ای توانسته اند جایگاه خوبی میان مردم کشورمان ایران پیدا کند.یکی از دلایل این حجم از محبوبیت را می توان شباهت زیاد فرهنگ دو کشور دانست.تاکنون شاهد سریال های مختلفی از این کشور با داستان های جذاب و دیدنی بوده ایم.سیب ممنوعه، گلپری، دخترم و … از جمله آن ها می باشند.امروز هم می خواهیم به سراغ سریال ترکیه ای فضیلت خانم رفته و داستان آن را بررسی کنیم.
داستان سریال ترکیه ای فضیلت خانم

فضیلت خانم زنی است که کل عمرش ارز
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
داستان کامل قسمت 190 سریال ترکی سیب ممنوعه

yasak elma مجموعه ی پر طرفداری است که این روزها پخش می شود و قسمت های مختلف آن نیز به صورت منظم پخش می شوند. تاکنون 189 اپیزود از این مجموعه انتشار یافته و حال می خواهیم ببینیم در اپیزود های جدید چه اتفاقاتی می افتند

صحبتی پیرامون قسمت 190:
باز هم خدمت شما عزیزان سلام عرض می کنم
مخصوصا در این ایام کرونایی که همه چیز به هم ریخته و هیچ چیزی سر جای خودش نیست. 

قسمت ۱۹۰ سریال سیب ممنوعه هنوز پخش نشده است ولی
ادامه:

یادمه،
منو بلند کردن (خیلی واضح یادم نمیاد، نیمه بیهوش بودم)،
و همینجوری کشون کشون بردن دفتر مدرسه.

اینها همه به جهنم فراموش میشه،

چیزی که یادمه و وحشتناکه برای من و تا سالها و حتی الان، 
من رو رنج میده (الان البته بهتر شدم)، اینه که مدیر، ناظم مدرسه، کتابدار مدرسه، که همه خانم بودن، با دو تا اقای دیگه، و با دو سه تا از دخترا و پسرهای پنج ابتدایی، من رو لخت کردن،
همه لباسهام رو دراوردن،

و توی روشویی!!! توی سینک، من رو شستن.

خانم معلم رو به شاگردهای کلاس اول گفت: بچه ها، حالا هر کس باید آخرین صحنه ای رو که دیروز یا دیشب تو منزلشون دیدن نقاشی کنه. زود باشین بچه های خوب. نیم ساعت بعد خانوم مشغول نمره دادن به نقاشی ها شد، بعضی از بچه ها خانواده شان را مشغول تماشای تلویزیون کشیدند، چند نفری میز شام را کشیدند و ... تا اینکه خانم با تعجب به نقاشی یکی از بچه ها خیره شد و پرسید: ببینم کوچولو، تو مطمئنی این صحنه رو توی خونه تون دیدی؟ و کودک شش ساله قسم خورد که دیده، خانوم سری ت
دانلود قسمت 8 سالهای دور از خانه
دانلود قسمت هشتم سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی 1080p Full HD
قسمت هشتم ۸ سریال سالهای دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی
به همراه پشت صحنه جذاب
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مجید صالحی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 60 دقیقه | کیفیت: WEB-DL
محصول ایران | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی
خلاصه داستان:
خانم فرنگیس فردوسی‌پور، فرزند ع
خب سلام به روی ماهتون 
بالاخره ستاره سهیلتون به اغوش گرمتون برگردید ... 
بعد از یه غیییییییییبت طولانی خجالت اور برگشتم !‌ببخشید دیگه نتونستم اپ کنم حالا با قسمت اخر در خدمتتون هستم 
لطفا لطفا لطفا حتما حرفای ادامه ی مطلبو بخونید و بعدش برید سراغ خوندن قسمت اخر داستان 
این شما و این هم اخرین قسمت داستانم !

ادامه مطلب
داستان سیاه چاله
قسمت چهارم
اگر پیگیر داستان سیاه‌چاله‌ها از ابتدا باشید، حتما به یاد می‌آورید که شروع نوشتن آن با یک عصر بهاری دلپذیر همراه بود، که حس و حال خاطره‌انگیزی را ایجاد می‌کرد. باید اعتراف کنم که نوشتن همة این داستان در آن عصرگاهِ خاص اتفاق نیفتاده و هر زمان که حسِّ خوبِ نوشتن با من همراهی کرده است برای آن نوشته‌ام.
ادامه مطلب
سلام.بابت اینکه یه مدت کارم تعطیل شده بود یه عذر خواهی به شما بدهکارم.اما به دلیل یه مشکلات خب نتونستم داستان بنویسم اما بازم کارمو شروع کردم و داستان زامبی ها قسمت دوم رو خیلی زود از همین سایت منتشر می کنم.توضیحی نیست بریم پیش داستان:
...اما ما انها را به بچه ها نمیدادیم،بلکه برای زنده ماندن شیر خشک میخوردیم.خیلی ناراحت کننده بود اما در اردوگاه قانونی وضع شده بود که اگر غذا کم آمد غذا را از افراد بالای ۶۰ سال بگیریم و به جوانتر ها بدیم و پیر مر
صبا خانمصبا خانمصبا خانم...از صدای شما که در گوشم می‌پیچد و ساعت‌هاست که صدایم می‌زند متنفرم. لطفا دهانتان را ببندید. دهانتان توی ذهن من وول می‌خورد، پیچ و تاب می‌خورد، گریه می‌کند، فریاد می‌کشد و توان حرکت را از من ‌می‌گیرد. لطفا خفه شوید.
دانلود فیلم خانم یایا با کیفیت 4K و لینک مستقیم,
دانلود فیلم خانم یایا رایگان 1080 Full HD,دانلود رایگان فیلم خانم یایا,
دانلود فیلم خانم یایا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی خانم یایا با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم خانم یایا
گروه فیلم : اجتماعی – کمدی
سال تولید : 1397
کارگردان : عبدالرضا کاهانی
بازیگران: حمید فرخ نژاد, رضا عطاران, امین حیایی, نیتایا چایسری
خلاصه داستان : قصه ی دو باجناق به نام‌های ناصر (رضا
عطاران) و مرتضی (حمی
خدا را شکر امسال قسمت شد و در پیاده‌روی اربعین شرکت کردیم.
دو زوج بودیم. من و بانو به همراه دوستش و همسرش. من با آن‌هایی که می‌گویند پیاده‌روی اربعین جای خانم‌ها نیست مخالفم. مسلما همراهی با یک خانم در طول مسیر سختی‌های خاص خودش را دارد اما نمی‌شود گفت این سختی‌ها بد است یا نباید باشد. اتفاقا خوب است. بعضی چیزها را برای انسان ملموس‌تر می‌کند. به هرحال خانم‌ها تاب و توان کم‌تری از لحاظ جسمی دارند و این طبیعی است.
وقتی کم‌کم پاها شروع کند
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
معرفی توسط وبلاگ...این روزها

این که یک کتاب 800 صفحه ای در عرض دو یا سه روز تمام شود دوتا دلیل بیشتر ندارد: یا کتاب پرکششی ست یا توصیف های اضافه ای دارد که می توان ورق زد و از خیر آن گذشت. کتاب شوهر آهو خانم هردوی این ویژگی را داشت. هم داستان پرفراز و نشیبی بود که تا آخر خواننده را با خود همراه می کرد، هم آنقدر به شرح جزییات پرداخته بود که می شد از خواندن برخی قسمت ها صرف نظر کرد.
داستان در سال 1313 در کرمانشاه جریان دارد و جامعه شناسی بسیار خوبی از
دانلود تمامی قسمت های سریال دل با 3 کیفیت    480p , 720p  , 1080p 
سریال دل ۱۳۹۸ 
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: ۱۳۹۷ | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸
تعداد قسمت ها: ۲۸ اپیزود (دو فصل ۱۴ قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
قسمت ۱۰ اضافه شد.
خلاصه داستان:
قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و… رست

مجموعه «فرمانروایان مقدس» با کیفیت بسیار بالا تعداد قسمت: بیش از ۲۰ قسمت
مجموعه فرمانروایان مقدس یکی از پویانمایی‌های پرطرفدار، جذاب و آموزنده میباشد. دارای نکات تربیتی‌ و ...
داستان حضرت سموئیل (ع)
داستان فرمانروایی طالوت
داستان نبرد حضرت داوود (ع) و جالوت
داستان فرمانروایی حضرت داوود (ع)
داستان نبرد حضرت داوود (ع) با آرامیان
داستان حضرت سلیمان (ع) و آدونیا
داستان فرمانروایی حضرت سلیمان (ع)
#تصویری #پویانمایی #ف
پسر به دختر گفت: متن زیبایی است، تا من بروم آبی به صورتم بزنم تو آن را بخوان. در آن متن نوشته شده بود: خانم زرنگ! از این به بعد با هیچ پسری دوست نشو، اگر هم شدی، پیشنهاد رفتن به رستوران را قبول نکن! حالا این دفعه پول ناهار را حساب کن تا دفعه دیگر هوس دوستی با پسران و غذای مجانی نکنی! با این حال غذای خوشمزه ای بود. مرسی!
داستان سیاه چاله
قسمت سوم
براساس ویژگی‌هایی که برای نیروی جاذبه (گرانش) بیان کردیم نتیجه می‌‌گیریم که هرچقدر جرم یک جسم نجومی (مثلا یک سیاره، قمر یا یک ستاره) بیشتر و بزرگتر باشد، آن کره با قدرت و جاذبه بیشتری اجسام دیگر را به سوی خود جذب می‌کند.
ادامه مطلب
داستان سیاه چاله
قسمت سوم
براساس ویژگی‌هایی که برای نیروی جاذبه (گرانش) بیان کردیم نتیجه می‌‌گیریم که هرچقدر جرم یک جسم نجومی (مثلا یک سیاره، قمر یا یک ستاره) بیشتر و بزرگتر باشد، آن کره با قدرت و جاذبه بیشتری اجسام دیگر را به سوی خود جذب می‌کند.
ادامه مطلب
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
دردونه که خیلی حوصلش سررفته بودرفت اتاق باباش ببینه چیکار میکنه وهمین که رفت از تعجب چشاش 4تاشد.

آقای گرجی پوریه دامن کوتاه همراه با تاپی که نزدیک بود از تنگی منفجربشه پوشیده بود.

دردونه نمیدونست بخنده یا گریه کنه  و اومد خودشو لوس کنه برای همین گفت عمه ژون نه به لوسلیت (روسری)

نه به دامن وتاپت بعدهم که نتونست خودشو

کنترل کنه واز خنده پخش زمین شد.

جناب گرچی پورگفت ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ژانر فیلم : اجتماعی | عاشقانه
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : هادی مقدم دوست
نویسنده : --
بازیگران : سیاوش خیرابی , آرش مجیدی ,الیکا عبدالرزاقی , پدرام شریفی, رویا تیموریان ,کوروش تهامی , نیما شعبان نژاد, گلوریا هاردی
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : ماه مبارک رمضان 99
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی اش است و در خلاصه داستان آن آمده: در وفای عشق تو مشهور خوبا
مدیر: خانم اگه می‌خوای اسم دخترت رو بنویسی باید صدوپنجاه هزار تومن بریزی به حساب همیاری. زن: مگه اینجا مدرسه دولتی نیست؟ مدیر: اگه دولتی نبود که می‌گفتم یک میلیون تومن بریز! زن: آقا آخه مدارس دولتی نباید شهریه بگیرن؟! مدیر: این که شهریه نیست اسمش همیاریه! زن: اسمش هر چی هست. تلویزیون گفته به همه مدارس بخشنامه شده که مدارس دولتی هیچ‌گونه وجهی نمی‌تونن دریافت کنن. مدیر: خب برو اسم بچت را تو تلویزیون بنویس! اینقدر هم وقت منو نگیر... زن: آقای مدیر م
پشتیبان خانم مهسا آ برگشت توی اتاق بهش میگم این نفر جدید میتونه مثل شما لحظات مفرحی برای ما فراهم کنه ؟ مبگه نه این توی باقلی هاست ... بعد که رفت بیرون به پشتیبان خانم مریم ز گفت این پسر کی که این پشتیبان خانم مهسا آ  بهش این جوری میگه !!! کلی خندیدم
این انیمه از روی یه کتاب به همین اسم ساخته شده!
سخن ناشر روی جلد پشتی کتاب:
«در این پازل جادوئى هیچ چیز و هیچ کس آنچه به نظر مى‌آید نیست. سرنوشت‌ها به هم گره خورده و هویت انسان‌ها با هم عوض مى‌شوند. جادوگر طلسمى به دنبال هاول فرستاده است. آیا سرنخ شکستن این طلسم درون ابیات یک شعر است؟ قرارداد اسرارآمیز بین هاول و شیطانک آتش، کلسیفر چیست؟ در این داستان جذاب در هر صفحه با شگفتى تازه‌اى روبرو خواهید شد! وقتى سرانجام آخرین نبرد بین جادوگر و هاول
سریال زیر همکف یکی از سریال های جدید است که قرار است به جای سریال به رنگ خاک پخش شود. در این قسمت بیوگرافی بازیگران سریال زیر همکف، عکس های سریال و اطلاعاتی در مورد این سریال را می خوانید.
بازیگران سریال همکف و داستان سریال
سریل زیر همکف از جمعه 22 آذر ماه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و جایگزین  سریال به رنگ خاک می شود.
داستان سریال
در خلاصه داستان سریال زیر همکف آماده است: زندگی قانون‌های زیادی داره، ولی به نظر من مهمترینش اینه که راحت، نه بگ

خلاصه داستان : داستان فیلم Recep Ivedik 6 (2019) مضمونی طنر و کمدی دارد و در ادامه و دنباله قسمت های قبلی مجموعه رجب اودیک است. کالکشن فیلم رجب ایودیک یک مجموعه فیلم کمدی ترکیه است که قسمت اول آن در سال ۲۰۰۸ ساخته‌ شد، و توانست بیننده‌های زیادی را به خودش جلب کند. و به همین دلیل با وجود اینکه قرار بود این فیلم 

خانم ها از چه جور مرد هایی بدشون میاد

۸ تیپ از آقایون هستند که خانم ها ازشون فرارین .

۱.مردهای نیازمند...این تیپ بیش از حد احساساتی بوده و نسبت به خود شک دارد و مدام نیاز به ابراز علاقه دارد او جذاب نیست زیر اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون نزد خانمها ست.
ادامه مطلب
Fishtales 2018 1080p,Fishtales 3 2018 BluRay,انیمیشن Fishtales 3 دوبله فارسی,انیمیشن داستان ماهی Fishtales 3 2018 با دوبله فارسی,داستان ماهی 3,دانلود انیمیشن Fishtales 3 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی Fishtales 3 2018,دانلود کارتون داستان ماهی,دانلود مستقیم Fishtales 3 2018,دوبله فارسی,سایت دانلود فیلم,سایت دوستی ها,فیش تیلز,قسمت سوم انیمیشن داستان ماهی,
ادامه مطلب
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .

وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟

وزن ایده آل برای خانم ها

اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده‌ال خویش، تنها باید به قدشان توجه کنند ولی واقعیت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده‌ال ، به جز قد، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود.
دستور العمل محاسبه وزن ایده‌ال برای خانم ها 
_ قدتان را اندازه بگیرید و یاد داشت کنید.
ادامه مطلب
یک عدد دانشجوی سابق بهم پیام داده
پیامشو عیناً کپی میکنم
حتی بدون حذف اسامی:
با سلام وقت بخیر عیدتان. مبارک. سوالی داشتم. شما عمه داماد خانم نجاتی هستید؟ خواهر خانم نجاتی (مهسا)زن عموی بنده هستن و دامادشان با عروس ما(زنداداش ) گویا هم کلاسی بودن. (همسر سمیه خانم)
الان من کی ام؟؟
داستان Kakushigoto
"ما پرده ای را به گذشته باز میکنیم، پرده ای رو به زندگی یک خالق مانگای تنها."
این داستان درباره "گوتو کاکوشی" یک هنرمند که مانگای مبتذل میکشد و در تلاش است که آن را از دخترش "هیمه" پنهان کن...
ژانر : زندگی روزمره، کمدی، شونن
عنوان انگلیسی: Hidden Things
زبان انیمه : ژاپنی
تعداد قسمت ها:زمان هر قسمت : 23 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : بهار 2020-وضعیت : در حال پخشروز پخش  Kakushigoto : جمعه ها
قسمت 16 شانزدهم سریال گاندو Serial Gando Tv3

گاندو

قسمت 17 هفدهم سریال گاندو Serial Gando Tv3

گاندو

شوهر آهو خانم عاقبت غفلت با قلمی ضعیف رمانی که اگر زندگی آرامی هم داشته باشی، خلق و خویت را تلخ می­ کند. بدبینی و دلهره را به جانت می­ نشاند و نفرت را در درونت شعله ­ور می­ کند همین رمان است.

شوهر آهو خانم ، نوشته علی محمد افغانی
گاهی بعضی از قلم­ ها،
واقعیت­ ها را چنان دردناک به تصویر می ­کشند که هیچ راهی برایت باقی نمی ­ماند تا پیش پای نقش اول کتاب را بگذاری و بروی.
هر چند که من فکر می­ کنم علی محمد افغانی
با قلم توانمندش و توصیف­ ها و صحنه­
واکنش مردهای دور و بر موقع خوردن غذای همسر1- مرد همون طوری که لقمه اول به نیمه های زبونش رسیده: خانم. میگم جدیدا دستت لرزش پیدا کرده? یا شاید بازم موقع ریختن نمک ادویه غذا حرفای اقدس خانم از پشت تلفن حواست و پرت کرد?- خانم خونه: :/ :| میگم اصلا این غذا به پرزهای چشایی شما برخوردم کرد?2- مرد که در حال خوردن آخرین قاشق غذاشه میگه: الحمدلله.+ خانم خونه که از لقمه اول به دهان مبارک همسر خیره شده میگه: طعمش خوب بود? خوشمزه بود?- مرد خونه که لقمه اش رو قورت د
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
داستان Nami yo Kiitekure
داستان انیمه در شهر ساپورو در هوکایدو اتفاق می افتد. "میناره کودا" یک شب که در بیرون از خانه مشغول نوشیدن بود، برای یک کارمند ایستگاه رادیویی کل غصه‌های دل شکسته اش را تعریف میکند. اما روز بعد، صدای ضبط شده حرفهایش را از رادیو میشنود. میناره با خشم و عجله به ایستگاه رادیو می رود...
ژانر : کمدی، درام، عاشقانه، سنین
عنوان انگلیسی: Wave, Listen to Me!
تعداد قسمت ها:زمان هر قسمت : 23 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 202
شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی. پسرک، در حالی‌که پاهای برهنه‌اش را روی برف جابه‌جا می‌کرد تا شاید سرمای برف‌های کف پیاده‌رو کم‌تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه سرد فروشگاه و به داخل نگاه می‌کرد. در نگاهش چیزی موج می‌زد، انگاری که با نگاهش، نداشته‌هایش را از خدا طلب می‌کرد. خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود، انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند دقیقه بعد در حالی‌ که یک جفت کفش در
پیرینو و گرگ (قسمت اول)داستان « پیتر و گرگ» یا به قول ایتالیایی‌ها «Pierino e il lupo» از داستان های موزیکالیه که سرگئی پروکوفیف (Sergei Prokofiev) نویسنده روسی تبار متولد اکراین، اونو واسه بچه ها نوشته. میگن اون این داستان رو برای پسرش که می‌خواست داستان گرگ رو بدون خوندن و یا شنیدن دوباره اون یاد بگیره، نوشت . شخصیت های این داستان با سازهای مختلف معرفی میشن و یک راوی داستان رو نقل می‌کنه. از این داستان تا کنون کتاب‌ها و نمایش‌های زیادی نوشته شده. حتی تو
نظافت منزل توسط خانم جوان
 چرا نظافت منزل توسط خانم جوان ؟
نظافت منزل توسط خانم جوان  خواهان بسیاری دارد زیرا اکثر کسانی که در نظافت منزل خود وسواس دارند تقاضای کارگر خانم جهت  نظافت منزل می‌کنند چون نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا به جزئیات و ریزه کاری‌های نظافت خیلی بیشتر توجه می کند. شما هم به دنبال نظافت منزل توسط خانم جوان هستید؟

ما در مجموعه خدمت از ما با داشتن تیمی حرفه‌ای از نظافتچی خانم جوان برای انجام نظافت منزل توسط خانم در

نام ها: سلام خداحافظ مامان
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: درام | کمدی | فانتزی
تاریخ پخش: 3 اسفند 1398 – Feb 22, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته
بازیگران:
Kim Tae Hee – Lee Kyu Hyung
خلاصه داستان:خلاصه داستان: چا یو ری (Kim Tae Hee) مادری است که 5 سال پیش فوت شده است و حالا روح او طی یک پروژه ای به مدت 49 روز به زندگی دوباره بازمیگردد. در همین حال، جو کانگ هوا (Lee Kyu Hyung)  یک جراح است که بعد از فوت همسرش اخلاقش عوض شده، تا ای
سلام به روی ماهتون .. 
اخر هفتتون بخیر باشه .. سلامت باشید !‌
هوای سمت ما بارونیه .. هوای سمت شما هم بارونی و خوش عطر و بو باشه الهی !
خب الوعده وفا در خدمت هستیم با قسمت ۳۴ و قسمت دوم برای این هفته !
زیاد حرف نمیزنم بریم ادامه ی مطلب کمی گپ بزنیم و داستان رو بخونیم 

ادامه مطلب
دانلود قسمت 1 مانکن ، دانلود قسمت اول سریال مانکن ، دانلود قسمت 1 سریال مانکن ، دانلود رایگان قسمت اول سریال مانکن ، دانلود سریال مانکن قسمت اول ، سریال مانکن قسمت 1 اول یک ، دانلود قسمت 1 سریال مانکن با لینک مستقیم ، دانلود کامل قسمت 1 سریال مانکن ، دانلود قسمت اول 1 سریال مانکن ، دانلود قسمت 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 سریال مانکن ، Mankan Series TV Series S01E01 480p,720p,1080p,HQ-1080p,4K,Bluray,Full HD / Mankan e1 ، دانلود قسمت 1 فصل 1 مانکن ، دانلود قسمت 1 فصل 2 مانکن ، دانلود قسمت
سلام
احیانا شما تو خیابان ببینید ،چادر یه فردی رو از سرش می کشند (به وضوح این کار نمی کنند ،چون غیرت خود خانم به جوش میاد)یا مورد تمسخر بیش از اندازه قرار می دهند ،آیا واکنشی نشان نمی دهید؟؟؟
حالا با فضای مجازی با کلیپ ،متن،داستان ،رویا پردازی،دارند این کار انجام می دهند...
البته دود این کار هم تو چشم آقا و هم خانم میره..
یعنی نمیخواهید واکنشی نشان بدهید؟؟؟
شاید یه جاهای بی اعتنایی جواب بده،یه جاهای برد کردند ارزش ها...یه جاهای بیان صحیح...
خوب ف
هوای راهرو دادگاه گرفته و خفه بود. چهره غضبناک پیرمرد در هم گره خورده بود و پسر مدام با التماس می‌گفت: آقا غلط کردم، تو رو به خدا مرا ببخشید... پیرمرد با غیظ پسر را نگاه کرد و به یاد حرف پزشک افتاد: متاسفم، خانم شما سکته قلبی کرده و در دم... اشک روی گونه‌اش لغزید. باز صدای پسرک در گوشش پیچید: غلط کردم آقا! من فقط شوخی کردم، خانومتان که گوشی را برداشت گفتم شوهرتان تصادف کرده و مرده! به خدا همین!
نام:وحشی
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از جلد اول بخوانید.چرا که جلد های مجموعه
قسمت 3 سریال هیولا,دانلود قسمت سوم 3 سریال هیولا,دانلود رایگان سریال هیولا ,
دانلود سریال هیولا قسمت سوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 3 سریال هیولا با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت سوم سریال هیولا
گروه فیلم : کمدی
سال تولید : 1398
کارگردان : مهران مدیری
بازیگران: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، سیما تیرانداز ، شیلا خداد ، محمد بحرانی ، نیما شعبان نژاد
خلاصه داستان : سریال هیولا درباره زن و شوهری است که
زندگی سالمی پیش گرفته
داستان مردی را که هرگز نمی شناختم شنیدم٬ که حتماً خدا می خواست که این داستان را بشنوم.او رئیس امنیت شرکتی بود که باقیمانده اعضای خود را از حمله به برجهای دوقلو دعوت کرده بود تا فضای اداره خود را با آنها قسمت کنند. با صدایی پراز وحشت داستان اینکه چرا این افراد جان سالم بدر بردند و همکارانشان کشته شدند را تعریف کرد.تمام داستانها تنها چیزهای کوچکی بودند. شاید شما میدانید که مدیر آن شرکت بخاطر اینکه پسرش مهدکودکش شروع شده بود٬ آنروز دیر به سرکار
منزل آقای گرجی پور:

شادی خانم که ازکلانتری برگشت که دردونرو پای تیوی دید دردونه با دیدن مامانش سریع بلند شدو پرید بغل

مامانش وسلام کرد وبعد گفت:

مامی بلای تفلدم میتای تیچار تنی؟

شادی خانم هم خیلی آروم گذاشتش پاین و گفت یه بالا بالا میخرم که با هم کار کنیم!

دردونه: :ا

شادی خانم :  : )))))))))

دردونه اخماشو تو هم کرد رفت تو اتاقش .شادی خانم رفت ببین شوهرش چیکار میکنه همین که در اتاقو بازکرد

ولباسهای نازنینشو تن شوهرش دید

چنان قشقرقی راه
دانلود سریال دل قسمت سوم با کیفیت های مختلف

⭕️قسمت سوم
کارگردان: منوچهر هادیژانر: خانوادگی، درام، عاشقانهسال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی)مدت زمان هر قسمت: یک ساعتتهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و… رستا(ساره بیات) و آرش(حامد بهداد) که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، پس از فراز و نش
دم اومدن از شرکت بیرون مدیر برنامه ریزی پروژه آقای علی میم گفت یه کاری رو انجام بدهم هیچی لب تاپُ از کیف دراورده روشن ش کرده ام دیگه برنگشتم توی اتاقم کنار میز بازرگانی خانم الی آ نشستم و کار رو انجام داده ام! رسیدم خونه دیدم بابا خان و مامان خانم و خاله بهجت نشستند مامان خانم گفت چای میخوایی؟  گفتم نه؟  میخوایی بخوابی؟  گفتم نه؟  گفت میخوایی بریم خونه دایی آقا حسن دایی مامان خانم میایی گفتم نه!
خب بریم سراغ معرفی دوتا فیلم خوب که هم کلی جایزه گرفتند و هم ارزش دیدن را اره

_ دوپاپ:
از اون فیلم هایی که بهتون می گم در دیدنش هیچ شکی نکنید و حتما ببینید.من که یادم نمی آید و به نظرم جز اولین فیلم هایی است که درباره پاپ و دنیای پشت ظاهر عام پاپ ها ساخته شده.یک فیلم قوی با یک داستان قوی و بازیگرهای درجه یک که قشنگ دوساعت مخاطب را پای فیلم میخکوب می کند و از همه جالب تر آرامش شخصیت ها توی گفتن دیالوگ ها و بازی شان هست.پس حتما ببینید.

داستان ا
دانلود سریال مانکن
مانکن مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و به تهیه کنندگی ایرج محمدی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده‌است.

دانلود رایگان سریال مانکن
نام قبلی این سریال «سایه‌های بلند» بود که به نوبه خود ایهام‌های بسیاری داشت لذا به مانکن تغییر داده شد.

خلصه داستان سریال مانکن
مانکن یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده‌است همیشه عشق‌های ب
الان دیگه صدای پشتیبان خانم مریم ز درآومد که چرا بازرگانی خانم ستاره کاف که اومده کمک پشتیبانی بعنوان رئیس پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه ویاد نمیگیره !!!! یعنی بازرگانی خانم ستاره کاف اومده کمک پشتیبانی همه ش تا تلفن ش حرف میزنه و هیچ چیزی بلد نیست از کارهای پشتیبانی !!!!
امروز یه جمجمه و چند تا تیکه استخون از تخت جمشید فرستاده بودن واسه استادم که سن و جنسش رو تشخیص بده.کار استاد من این نیست و اصولا یه آنتروپولوژیست باید نظر میداد اما خب از دیدگاه آناتومی هم میشد به نتیجه رسید.
من قبلش دو تا مقاله خونده بودم و تا جمجمه رو دیدم تشخیص دادم که مربوط به یه خانم هست. اما تشخیص سنش از عهده ی من خارج بود. دیگه استاد دونه به دونه نشانه ها رو بررسی کرد و در نهایت فهمیدیم  یه زن بیست و چند ساله بوده.
تو قسمت پشتی سرش جای دو ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها